Filmy reklamowe Łódź

Od wieków ludzie zdawali sobie sprawę, że reklama to dźwignia handlu, dlatego filmy reklamowe nie są niczym nowym. Jednak wraz z rozwojem internetu stały się one niezwykle skutecznym sposobem przekazywania informacji. Krótkie filmy promocyjne czy reklamowe pozwalają na szybkie i przyjemne przekazanie wielu ważnych treści dla odbiorcy, w sposób nieporównywalny do długiego reportażu czy wywiadu. W dzisiejszych czasach są one doskonałym sposobem na nawiązanie kontaktu z osobą po drugiej stronie monitora.

Współczesne przedsiębiorstwa i firmy coraz częściej sięgają po marketing internetowy, a filmy reklamowe, wizerunkowe czy korporacyjne są nieodłączną częścią ich planów rozwoju.

Prowadzenie szczegółowych badań dotyczących odbioru filmów reklamowych przez potencjalnych klientów daje nam ogromne możliwości w tworzeniu skutecznych filmów promocyjnych.

Ceny filmu reklamowego

Cena filmu reklamowego może zależeć od wielu czynników, takich jak jego forma - czy jest to wideo, animacja 3D lub 2D. Koszty mogą być wpływane przez czynniki takie jak ilość aktorów, liczba lokacji i miejsc nagrywania, skomplikowanie scenariusza oraz skala postprodukcji - czy ma być efektowna czy spokojna. Ogólnie rzecz biorąc, koszty mogą wynosić od 3 tysięcy złotych wzwyż, a dla dużych, wysokobudżetowych produkcji telewizyjnych górna granica może wynosić nawet 500 tysięcy złotych.

Ile pracy wymaga film reklamowy

Realizacja prostych materiałów filmowych może zająć minimum 2-3 tygodnie, natomiast w przypadku bardziej złożonych projektów czas ten może wynieść nawet miesiąc lub dłużej. Czas potrzebny na stworzenie skutecznego filmu reklamowego zależy przede wszystkim od jego rodzaju i charakteru, a także od wymagań stawianych przed projektem.

PRZYGOTOWANIE PRODUKCJI


PRODUKCJA WŁAŚCIWA


MONTAŻ I POSTPRODUKCJA


Gdzie pracujemy

Realizujemy projekty na terenie całej Polski. filmy reklamowe Łódź Warszawa Wrocław Poznań Kraków

Nasi klienci